avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 899 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua Unde sau cum pot găsi arhiva fostei ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua Unde sau cum pot găsi arhiva fostei Întreprinderi ...

Buna ziua
Unde sau cum pot găsi arhiva fostei Întreprinderi Agricole de Stat(I.A.S. SIBIU).Sau de către cine a fost preluată?
Mulțumesc
Cel mai recent răspuns: ionicasibian , utilizator 18:24, 19 Iulie 2024
Intrebati la Primaria Sibiu daca stiu ceva de arhiva.
Intrebati la Primaria Sibiu daca stiu ceva de arhiva.
Primăria? Direcția agricolă.?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna seara! care este temeiul legal prin care se facea incadrarea ... marfik marfik Buna seara! Care este temeiul legal prin care se facea incadrarea zilierilor in cadrul fostelor Intreprinderi Agricole de Stat? La majoritatea lor nu gasim ... (vezi toată discuția)
Va rog frumos sa-mi comunicati cine detine arhiva fostei i.a.s. ... Nelu1962 Nelu1962 Va rog frumos sa-mi comunicati cine detine arhiva fostei I.A.S. Miercurea Ciuc, judetul Harghita. Multumesc anticipat. O seara buna . (vezi toată discuția)
Buna ziua am o nelămurire.caut cartea de munca al tatălui meu ... lavinusha2014@gmail.com lavinusha2014@gmail.com Buna ziua am o nelămurire.caut cartea de munca al tatălui meu știți unde sa mutat I.A.S Bacău?tatăl meu a lucrat în construcție la Trust ... (vezi toată discuția)