Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua Unde sau cum pot găsi arhiva fostei ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua Unde sau cum pot găsi arhiva fostei Întreprinderi ...

Buna ziua
Unde sau cum pot găsi arhiva fostei Întreprinderi Agricole de Stat(I.A.S. SIBIU).Sau de către cine a fost preluată?
Mulțumesc
Intrebati la Primaria Sibiu daca stiu ceva de arhiva.
Primăria? Direcția agricolă.?