avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 949 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Mi a fost reținut si suspendat permisul de conducere ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Mi a fost reținut si suspendat permisul de conducere in Suedia ...

Mi a fost reținut si suspendat permisul de conducere in Suedia cum îl pot recupera inapoi sa pot conduce in România pentru ca aici nu mai am voie pana la data expirari suspendari
Cel mai recent răspuns: adriandimitriu , utilizator 00:37, 20 Iulie 2024
daca permisul e romanesc, el va fi trimis in tara spre pastrare pe durata suspendarii

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Mi s-a suspendat pe 60 zile permisul de conducere obtinut in italia ... Sakor Sakor Mi s-a suspendat pe 60 zile permisul de conducere obtinut in Italia, pe teritoriul Romaniei, pentru o manevra in care am mers pe trecere de pietoni. Trebuie ... (vezi toată discuția)
Buna seara, mi-a fost retinut permisul in luna septembrie pe ... Loredana111 Loredana111 Buna seara, mi-a fost retinut permisul in luna septembrie pe o perioada de 90 de zile, eu avand permis englezesc, la terminarea termenului am aflat ca nu mai ... (vezi toată discuția)
Buna,am si eu o întrebare.in data de 9 mai 2021 la sotul meu ... Anett67 Anett67 Buna,am si eu o întrebare.In data de 9 mai 2021 la sotul meu a fost reținut permisul de conducere Romanesc la intrare in Suedia.Autoritatile Suedeze au ... (vezi toată discuția)