Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Mi a fost reținut si suspendat permisul de conducere ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Mi a fost reținut si suspendat permisul de conducere in Suedia ...

Mi a fost reținut si suspendat permisul de conducere in Suedia cum îl pot recupera inapoi sa pot conduce in România pentru ca aici nu mai am voie pana la data expirari suspendari
daca permisul e romanesc, el va fi trimis in tara spre pastrare pe durata suspendarii