Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cerere .Buna. Sint un pensionar nedreptatit la pensie ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cerere .Buna. Sint un pensionar nedreptatit la pensie intrucit in cartea ...

Buna. Sint un pensionar nedreptatit la pensie intrucit in cartea de munca e trecut numai salar de baza desi am muncit 10 si 12 ore la santierul TCMRIC TG. MURES PUNCT DE LUCRU TURDA CLUJ. In perioada 1981 -1986. Am sunat la toate arhivele dar nu m-au ajutat deloc. Poate ma jutati d-voastra cu un nr. Tel.sa imi recuperez nedreptatile. Mersy anticipat.
Operatorul economic (sediu): SC DEPOZITUL ARHIVELE TRANSILVANIA SRL (Sat Luncani nr. 505, Comuna Luna, Judet Cluj, tel: 0759015057, 0371387446, tel. 0731309623, e-mail: office@arhivatorul.ro, adeverinte@arhivatorul.ro)