Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Titu Maiorescu vs Nicolae Titulescu
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Titu Maiorescu vs Nicolae Titulescu

Care facultate de drept este mai buna Titu Maiorescu sau Nicolae Titulescu?Mai sunt cateva zile pana la sfarsitul sesiunii de inscrieri si nu stiu pe care sa o aleg... (tin sa precizez faptul ca o sa aleg un program de invatamant la distanta-desi nu cred ca are vreo importanta lucrul acesta)
(stiu ca intrebarea nu e incadrata in categoria corespunzatoare, dar meniul de selectare nu mi s-a afisat cum ar fi trebuit )