Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Unde ma adresez pentru doc.necesare dosar pensie,am ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Unde ma adresez pentru doc.necesare dosar pensie,am fost Director ...

Unde ma adresez pentru doc.necesare dosar pensie,am fost Dorector la Filiala Bankoop Rodna,Sucursala Bistrita, jud.Bistrita-,Năsăud. De-asemenea am certificate de acționar din 1994 ,10 buc a 1000 lei,nerecuperate pana acuma,nu știu unde sa ma adresez.Multumesc.
Trebuie sa va adresați cu o cerere la Depozitarul central din București și sa solicitați sa va dea detalii.
[ link extern ]

Intrebati aici de arhiva
[ link extern ] /

sau

luati legatura cu lichidatorii acesteia :
- PricewaterhouseCoopers Business Recovery Services IPURL,
sau
- RVA INSOLVENCY SPECIALISTS SPRL,