Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Sunt o persoana cu Dizabilități,am o casa in ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Sunt o persoana cu Dizabilități,am o casa in construcție doresc ...

Sunt o persoana cu Dizabilități,am o casa in construcție doresc să o adaptez după nevoile mele. Vreau să știu dacă statul român mă poate ajuta cu izolație termică și cu tâmplăria PVC. Va rog spune-mi unde mă pot adresa
Va adresati primariei.