avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 704 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Sunt o persoana cu Dizabilități,am o casa in ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Sunt o persoana cu Dizabilități,am o casa in construcție doresc ...

Sunt o persoana cu Dizabilități,am o casa in construcție doresc să o adaptez după nevoile mele. Vreau să știu dacă statul român mă poate ajuta cu izolație termică și cu tâmplăria PVC. Va rog spune-mi unde mă pot adresa
Cel mai recent răspuns: Alexandrarares , utilizator 17:16, 22 Iulie 2024
Va adresati primariei.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Aprobari pentru montare ferestre termopan gheorghe200 gheorghe200 Este nevoie de aprobari de la autoritatile statului sa montez feterestre termopan cu timplarie pvc la un imobil din zona cu statut special? Lucrarea a fost ... (vezi toată discuția)
Reabilitare termica - obligativitatea tamplariei de aluminiu S.Livia S.Livia Va rog sa ma ajutati cu prevederea legislativa (lege, norma etc) și articolul/articolele care prevad obligativitatea montarii de tamplarie de aluminiu pentru ... (vezi toată discuția)
Este necesara autorizatie pentru inchidere balcon cu termopan ? proging10 proging10 Buna ziua, Este necesara autorizatie pentru a inchide un balcon cu termopan (pentru sporirea confortului termic) situat la etajul III al unui bloc cu 4 ... (vezi toată discuția)