Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... 1/6 cat trebuie să plăteasc pensia alimentara . Am ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

1/6 cat trebuie să plăteasc pensia alimentara . Am fost obligată ...

1/6 cat trebuie să plăteasc pensia alimentara . Am fost obligată să plătesc minimul pe economie deși eu nu am nici un venit .puteți va rog să îmi spuneți cat trebuie să plătesc cât vine 1/6
1/6 din 2363 vine apr 394 lei pe luna la salariul valabil acum.
Ionut.ion, utilizator