Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Bună ziua dacă esti pasager într-o mașină și se ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Bună ziua dacă esti pasager într-o mașină și se șoferul ...

Bună ziua dacă esti pasager într-o mașină și se șoferul lovește mașină pe un drum care nu este deschis circulației publice pasagerul pot sa ia despăgubiri de pe asigurarea soferului de la asigurator.
da