Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua! Sunt asistent medical de BFKT,as i dori sa ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua! Sunt asistent medical de BFKT,as i dori sa dau mai ...

Bună ziua! Sunt asistent medical de BFKT,as i dori sa dau mai departe pentru facultate ca medic Fizioterapeut. Ce pot face,sau mai bine intrebat acum ca am terminat aceasta scoala tot 6 ani am de făcut sau mai puțin și examene de dat mai multe?Pentru a trece de la asistent medical BFKT ca medic în Fizioterapie?
Trebuie sa vedeti unde sunt locuri de munca vacante de medic in Fizioterapie.