avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 741 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... In cat timp se achita o scoala militara contractul ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

In cat timp se achita o scoala militara contractul fiind de 8 ...

In cat timp se achita o scoala militara contractul fiind de 8 ani, se poate platii in rate lunare si daca da ca poate fii suma ?

Alte discuții în legătură

Cadru militar pe baza de contract Nicoleta. Constanta Nicoleta. Constanta Buna ziua. Problema cu care ma confrunt este urmatoarea: am doi frati care s-au inscris in armata la o scoala militara unde li s-a promis solde bune si salarii ... (vezi toată discuția)
Dilema referitoare la contract de vanzare-cumparare apartament, incheiat cu primaria maria30041972 maria30041972 Buna seara, ma confrunt cu urmatoarea problema: In anul 1998 am incheiat cu primaria un precontract de vanzare-cumparare a unui apartament. Mi s-a cerut un ... (vezi toată discuția)
Insolventa persoana fizica ContSters95692 ContSters95692 As dori cateva sfaturi de la cineva autorizat in urmatoarul caz: Am fost pana de curand cadru militar activ, iar recent mi-am depus demisia. Aflandu-ma ... (vezi toată discuția)