avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 752 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua! Cat timp dureaza de cand depui dosarul de ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua! Cat timp dureaza de cand depui dosarul de pensie pana ...

Buna ziua! Cat timp dureaza de cand depui dosarul de pensie de boala pana primesti pensia? Locuiesc in Norvegia si iau deja pensie de boala. Dar am lucrat si in Romania, pentru 2 ani. Multumesc anticipat!
Ultima modificare: Joi, 25 Iulie 2024
flytosky, utilizator

Alte discuții în legătură

Buna ziua! o sa repet inca o data intrebarea pe care am mai pus-o ... flytosky flytosky Pensia de invaliditate. Buna ziua! O sa repet inca o data intrebarea pe care am mai pus-o cu ceva timp in urma, si nu am primit nici un raspuns. Cat timp ... (vezi toată discuția)
Pensie dodorel62 dodorel62 Buna seara . 1.Daca esti in somaj 2 ani , iar in aceasta perioada trebuie sa faci dosarul de pensionare ( comform legii cu min 6 luni inainte de a iesi la ... (vezi toată discuția)
Pensie de invaliditate civila Cmnd Cmnd Sunt in Italia din 2002 si am lucrat cu acte in regula pana in 2014. In 2006 mi-am rupt piciorul drept la munca, dar nu am reclamat patronii de frica ca ma dau ... (vezi toată discuția)