Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua! Cat timp dureaza de cand depui dosarul de ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua! Cat timp dureaza de cand depui dosarul de pensie pana ...

Buna ziua! Cat timp dureaza de cand depui dosarul de pensie de boala pana primesti pensia? Locuiesc in Norvegia si iau deja pensie de boala. Dar am lucrat si in Romania, pentru 2 ani. Multumesc anticipat!
flytosky, utilizator