Forum Discuţii juridice Executare silită Bună ziua!În anul 2019 am fost executata silit pt un ...
Discuție deschisă în Executare silită

Bună ziua!În anul 2019 am fost executata silit pt un credit ...

Bună ziua!În anul 2019 am fost executata silit pt un credit ifn plătit parțial din 2017.Am încheiat un acord cu executorul pentru plata eșalonata.A rămas o restanta de 100 de lei din debit plus 500 lei cheltuieli de executare.In august 2023 a venit o înștiințare precum a încetat executarea silita din cauza lipsei de bunuri urmaribile.Acum câteva zile am primit de la judecătorie alta executare silita pentru suma de 600 lei reprezentând debitul .Este legala aceasta executare dacă nu am primit nici o somație înainte?Am verificat pe site-ul judecătoriei nr de dosar si nu poate fi gasit.Multumesc
Nu inteleg ce ati primit de la judecatorie, concret.