Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cum pot obtine adeverinta cu salariile ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cum pot obtine adeverinta cu salariile ...

daca ma poate ajuta cineva.Cum pot obtine adeverinta cu salariile din 1979 pana in 1991 daca cei care au preluat arhiva invoca tot felul de explicatii si nu vor sami dea nici un rezultat.am 3 ani decand le cer si direct si prin tel.si prin mail
Sesizati ITM-ul / Directia Judeteana a Arhivelor Nationale.