Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua, Îmi puteți spune, vă rog, cum se ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua, Îmi puteți spune, vă rog, cum se împarte moștenirea ...

Bună ziua,

Îmi puteți spune, vă rog, cum se împarte moștenirea între o soție supraviețuitoare și un frate uterin al defunctului?

Vă mulțumesc mult!
Soția 1/2 și fratele defunctului 1/2