avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 794 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Probleme cu casa de pensii sect.6 Nu doresc sa mi ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Probleme cu casa de pensii sect.6 Nu doresc sa mi arate documentul ...

Probleme cu casa de pensii sect.6
Nu doresc sa mi arate documentul prin care mi se rețin lunar 1100 lei. Și nu vor să spună nimic referitor la oprire bani din pensie.Spun că este secret. Este adevărat? Ce e secret?

Alte discuții în legătură

Pensie de intretinere minor, justificare cheltuieli parinte rezident ContSters184692 ContSters184692 Sunt divortata, copilul sta la mine, divort efectuat la notar, iar pensia alimentara este de 25% din veniturile ex sotului. EU ca mama sunt obligata sa dau ... (vezi toată discuția)
Poprire pe salariu tomaiulianmarius tomaiulianmarius Buna ziua va rog sa imi spuneti si mie daca eu am 2 opriri pe salariu una de 4000 ron un credit neplatit si de la fisc 900 ron cat la suta din salariu are ... (vezi toată discuția)
Pensie alimentara DDDttt DDDttt Buna ziua, Sunt student in anul 2 la Universitatea Politehnica Bucuresti , parintii mei au divortat si tatal meu nu ma mai sustine financiar . Mama ... (vezi toată discuția)