Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua! Oare cum pot ajunge la Întreprinderea de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua! Oare cum pot ajunge la Întreprinderea de morărit, ...

Bună ziua!
Oare cum pot ajunge la Întreprinderea de morărit, panificaţie Iaşi? Am nevoie de o adeverință pentru pensie
Incercati aici: [ link extern ]