Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Arhiva de la Intreprinderea de morarit, panificatie si ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Arhiva de la Intreprinderea de morarit, panificatie si produse fainoase Brasov

Buna ziua,
Oare unde se poate gasi arhiva de la Intreprinderea de morarit, panificatie si produse fainoase Brasov?
Multumesc.
Adresati-va societatii:
7 Spice, SC Vel Pitar Ramnicu Vacea, Punct de lucru Brașov,
Str. Avram Iancu 98