Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Oare unde gasim arhiva Intreptinderii de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Oare unde gasim arhiva Intreptinderii de Morarit si ...

Buna ziua,

Oare unde gasim arhiva Intreptinderii de Morarit si Panificatie Cluj?
Multumesc
Societatea comercială "Panegrano" - S.A. este fosta Întreprinderea de morărit și panificație Cluj.

SC Panegrano S.A este preluata prin licitatie de pe Bursa Bucuresti de catre SC Mopariv S.A.cu sediul in Ramnicu Valcea, viitoarea companie VEL PITAR.