Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Când pot să ies la pensie la limită de vârstă?
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Când pot să ies la pensie la limită de vârstă?

Sunt născută în 06.02.1963 și am o vechime în muncă de 37 ani 8 luni si 27 zile din care 3 ani și 4 luni lucrați în grupa 2. Din calculele făcute de mine aș putea ieși in aceasta lună la pensie pentru limită de vârstă cu reducerea vârstei de pensionare. Mulțumesc,
silva63, utilizator
Virsta de pensionare: 61 ani si 5 luni (Iulie 2024)