avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1049 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... P.S. Nu mă mai pot loga și nu am primit nicio ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

P.S. Nu mă mai pot loga și nu am primit nicio factura de plata! ...

P.S.
Nu mă mai pot loga și nu am primit nicio factura de plata! Am cererea de anulare deja trimisa și răspunsul lor că au primit-o prea târziu. Și au prelungit abonamentul automat.
Cel mai recent răspuns: adriandimitriu , utilizator 19:28, 5 August 2024
abonamentele se anuleaza dupa 30 zile de la trimiterea cererii

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Incetare contract regina maria alora005 alora005 Buna ziua. Am urmatoarea problema cu Centrul Medical Unirea (Regina Maria) Pe 07.04.2021 am facut online un contract cu Centrul Medical Unirea (Regina Maria) ... (vezi toată discuția)
Recuperare datorie de catre societatea de cablu d4m4g3 d4m4g3 Buna ziua! Acesta este primul meu post in acest forum si imi doresc sa fie un inceput bun. Am o problema, sau mai multe: 1. Am fost abonat la internet al ... (vezi toată discuția)
Abonament online abuziv pe site de matrimoniale Mihaisbd Mihaisbd Buna ziua! Am o mica problema. Am facut un cont pe un site asemanator celor de matrimoniale si am ales cont premium in valoare de 10 euro. Am incercat sa sterg ... (vezi toată discuția)