Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... P.S. Nu mă mai pot loga și nu am primit nicio ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

P.S. Nu mă mai pot loga și nu am primit nicio factura de plata! ...

P.S.
Nu mă mai pot loga și nu am primit nicio factura de plata! Am cererea de anulare deja trimisa și răspunsul lor că au primit-o prea târziu. Și au prelungit abonamentul automat.
abonamentele se anuleaza dupa 30 zile de la trimiterea cererii