Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... MODCONF. SA. Bună seara, Rog frumos ajutor în ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

MODCONF. SA. Bună seara, Rog frumos ajutor în găsirea oricăror informații ...

Bună seara,
Rog frumos ajutor în găsirea oricăror informații despre arhiva firmei MODCONF. SA din București Bulevardul Iuliu Maniu lichidata în 01.03.1991. Datele de contact fiindu-mi necesare actualizării adeverintelor pentru pensionare. Cu mulțumiri
Modconf S.A. a fost radiata in 04 Aprilie 2013... Modconf este fosta ICTB(APACA)?
Exact. Fosta ICTB