avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1070 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... MODCONF. SA. Bună seara, Rog frumos ajutor în ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

MODCONF. SA. Bună seara, Rog frumos ajutor în găsirea oricăror informații ...

Bună seara,
Rog frumos ajutor în găsirea oricăror informații despre arhiva firmei MODCONF. SA din București Bulevardul Iuliu Maniu lichidata în 01.03.1991. Datele de contact fiindu-mi necesare actualizării adeverintelor pentru pensionare. Cu mulțumiri
Cel mai recent răspuns: stoika , utilizator 19:14, 5 August 2024
Modconf S.A. a fost radiata in 04 Aprilie 2013... Modconf este fosta ICTB(APACA)?
Exact. Fosta ICTB

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua si la multi ani ! ( doamnelor si domnisoarelor) . ma ... Ioan Doru Morteanu Ioan Doru Morteanu Buna ziua si LA MULTI ANI ! ( doamnelor si domnisoarelor) . Ma numesc Ioan Doru Morteanu. Pentru intocmirea dosarului de pensionare am nevoie de adeverinte de ... (vezi toată discuția)
Arhiva mobins sa bucuresti neaguvasile neaguvasile Poate sa ma ajute cineva sa-mi spuna cum pot intra in posesia unei deverinte de la loul de munca de la fosta fabrica de mobila din Bucuresti,sector 6, pentru ... (vezi toată discuția)
Somaj (angajatorul a radiat firma) kamytza01 kamytza01 buna ziua, va rog din suflet sa imi spuneti cum pot intra in somaj, in conditiile in care firma unde am lucrat a fost radiata anul trecut. eu am stat acasa ... (vezi toată discuția)