avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1069 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Am făcut un gard intre vecini de 2.40... m a reclamat ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Am făcut un gard intre vecini de 2.40... m a reclamat o vecina.....mentionez ...

Am făcut un gard intre vecini de 2.40... m a reclamat o vecina.....mentionez am 3 vecini...ce se poate intampla.....una nu I deacord ....celalalte sunt deacord....ce pot sa fac unde sa duc..multumesc
Cel mai recent răspuns: adriandimitriu , utilizator 19:17, 5 August 2024
un gard asa inalt necesita autorizatie de constructie, care se obtine INAINTE de a va apuca de construit
Ultima modificare: Luni, 5 August 2024
adriandimitriu, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Gard despartitor intre proprietati 040779 040779 Buna. In anul 2004 am facut un gard despartitor intre mine si vecinul meu. Acest gard este facut pe proprietatea mea si vecinul a sesizat primaria in legatura ... (vezi toată discuția)
Modificare gard, autorizatie de construire expirata - ce pot face? mihai-giurgiu mihai-giurgiu Buna ziua ! Sunt proprietarul unui imobil la care imprejmuirea / gardul nu corespunde cu ceea ce era prevazut in proiect. Imobilul a fost cumparat de la un ... (vezi toată discuția)
Neintelegeri cu privire la limitele terenului irinairina13 irinairina13 Buna ziua, Imi puteti spune cum trebuie procedat in situatia de mai jos: - niste cunostinte au o casa de vacanta la munte. Autorizatia de constructie a ... (vezi toată discuția)