Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Am făcut un gard intre vecini de 2.40... m a reclamat ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Am făcut un gard intre vecini de 2.40... m a reclamat o vecina.....mentionez ...

Am făcut un gard intre vecini de 2.40... m a reclamat o vecina.....mentionez am 3 vecini...ce se poate intampla.....una nu I deacord ....celalalte sunt deacord....ce pot sa fac unde sa duc..multumesc
un gard asa inalt necesita autorizatie de constructie, care se obtine INAINTE de a va apuca de construit
adriandimitriu, utilizator