avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 940 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Buna ziua! Am cerut duplicat dupa diploma de ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Buna ziua! Am cerut duplicat dupa diploma de bacalaureat al mamei ...

Buna ziua! Am cerut duplicat dupa diploma de bacalaureat al mamei mei pentru ca liceul a gresit numele ei, a platit anticipat, si dupa 1 an au spus Ca nu se mai gaseste modelul din 1984 cand a absolvit!! Cineva ma poate ajuta? Am dreptul sa le fac plangere? Va multumesc

Alte discuții în legătură

Diploma de bacalaureat gicu73 gicu73 Sunt la o scoala de asistenţi medicali ,dar pînă în prezent nu am diplomă de bacalaureat deoarece am terminat 12 clase dar nu am obţinut diploma de ... (vezi toată discuția)
duplicat dupa duplicat "diploma de bacalaureat" ? adria70 adria70 Buna ziua!Mai pot obtine un duplicat dupa duplicat \"Diploma de Bacalaureat\" ?Secretara de la la facultate mi-a pierdut duplicatul dupa Diploma de ... (vezi toată discuția)
Buna ziua. din nefericire am pierdut toate actele doveditoare ... Cosmin Branza Cosmin Branza Buna ziua. Din nefericire am pierdut toate actele doveditoare de terminare a liceului ( diploma de bacalaureat , foaie matricolă etc) iar liceul unde am ... (vezi toată discuția)