Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Prevederile art 330 cod fiscal
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Prevederile art 330 cod fiscal

Va rog frumos să imi spuneti daca prevederile art 330 codul fiscal se aplica corespunzator si in cazul chitanțelor. Ma refer la stornare cand un exemplar /originalul chitanței nu poate fi recuperat ptr anulare, dar e gresită chitanța. Multumesc.
george-neagu, moderator