avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 502 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Indemnizatie crestere copil in timpul masteratuluj
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Indemnizatie crestere copil in timpul masteratuluj

Buna ziua! Daca sunt studenta la masterat pot beneficia de indemnizatie de crestere copil in baza acestui lucru?

Alte discuții în legătură

Indemnizatia pt cresterea copilului aniko85 aniko85 Am fost studenta la ubb la zi in eltimele 5ani, am terminat facultatea (4ani) si dupa aia masterul(1an).Inainte de terminarea masterul am nascut si am dat ... (vezi toată discuția)
Indemnizatia pentru cresterea copilului Munteanu Cristina Munteanu Cristina Buna ziua! As dori sa stiu si eu daca pot primi indemnizatia pentru cresterea copilului avand in vedere ca inca sunt studenta la master in ultimul an si termin ... (vezi toată discuția)
Indemnizatie de crestere a copilului lucy333 lucy333 Buna ziua, eu sunt studenta in anul I la master si insarcinata in prezent in 3 luni, vroiam sa stiu daca pot beneficia de indemnizatia de crestere a copilului ... (vezi toată discuția)