Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Primire in spatiu
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Primire in spatiu

Buna seara. Am fost luat in spatiu de o cunostinta pentru a imi putea face C.I. Nu locuiesc la adresa din C.I. adica la el. Dupa cateva luni am primit mesaj de la el ca din cauza ca m-a luat in spatiu si sunt 2 nume diferite la aceeasi adresa a pierdut ajutorul de la guvern de 1400 lei si cei 30 lei pe luna ajutorul primariei pentru curent . Este posibila aceasta situatie ? Multumesc mult pentru raspuns.
Miky2024, utilizator