Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua este posibil ca în anul 2oo5 sa am nr ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua este posibil ca în anul 2oo5 sa am nr puncte realizate ...

Bună ziua este posibil ca în anul 2oo5 sa am nr puncte realizate 1904707 și după pensie de boala în 2013 sa am puncte realizate mai puține adică 16 55838..
Eu zic că diferența a fost făcută doar de efectele produse de stagiul potențial.