Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Am fost condamnat la 2 ani și 4 luni închisoare.
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Am fost condamnat la 2 ani și 4 luni închisoare.

Nu specifica cu sau fara suspendare., sau executarea
Ce înseamnă asta și cât va trebui , in termen legal sa stau in închisoare
Keoi, utilizator
Scrie , scrie , Daca vedeti pe undeva scris NR 60 este cu executare. Daca vedeti pe undeva scris NR 91 este cu suspendare. Cititi cu atentie!