Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Tatal meu a pierdut cartea de munca însă ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Tatal meu a pierdut cartea de munca însă are o copie ...

Buna ziua,

Tatal meu a pierdut cartea de munca însă are o copie scan a acesteia. Poate iesi la pensie în acestă sitiatie?
Scanarea e facuta de Casa de Pensii?
Mergeți la casa de pensii cu scan .Sunt scanări care nu sunt de bună calitate.
SunnyXxxX, utilizator