Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Carte munca regasita
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Carte munca regasita

Buna ziua, de curand mi-am gasit vechea carte de munca pe care o credeam pierduta. Se mai poate preda pt scanare la Casa de Pensii? Multumesc anticipat
doinadr, utilizator
Activitatea de scanare s-a terminat ... insa puteti intreba la Casa de pensii
Cornel Vasile, Consilier juridic
Multumesc frumos!