Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Saptamana asta vreau sa deschid o firma
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Saptamana asta vreau sa deschid o firma

O intrebare, saptamana asta vreau sa deschid o firma, nu stiu ce sa aleg intre PFA SRL sau II.
Mentionez ca una din activitati- cea principala va fi de inchirierea unor scutere in regim propriu/delivery.
O sa mai existe cateva coduri Caen, dar sunt curios de recomandari. Pentru inceput estimez maxim 10000 de lei pe luna.
george-neagu, moderator