avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 625 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna ziua! Vreau sa intreb daca solicit asociatiei de ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna ziua! Vreau sa intreb daca solicit asociatiei de locatari ...

Buna ziua! Vreau sa intreb daca solicit asociatiei de locatari o arhiva a efectuarii platii intretinerii in perioada 2011-2024? Astept un raspuns in acest sens. Va multumesc anticipat!

Alte discuții în legătură

Administrare locuinta la bloc llavinia2006@yahoo.com llavinia2006@yahoo.com Locuiesc la bloc din 2010. Suntem in anul 2015. In acest timp am mai fost si plecata din tara. Oricum ce era afisat la intretinere eu nu am comentat , am ... (vezi toată discuția)
Respectarea destinatiei fondului de rulment ºi de reparaþii Boþocan Adrian Boþocan Adrian În loc de conţinut, doresc să ştiu dacă administratorul de bloc are temei legal pentru plata facturilor de utilităţi (întreţinere) aferente celor care ... (vezi toată discuția)
Acoperisul blocului nicaedith nicaedith Buna ziua! locuiesc la bloc la et IV si de cand am cumparat acest ap am avut probleme cu acoperisul, adica ne ploua in bucatarie. Am tot ridicat problema in ... (vezi toată discuția)