avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 487 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... La noi se oprește de câteva săptămâni apa pe ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

La noi se oprește de câteva săptămâni apa pe motiv ori nu ...

La noi se oprește de câteva săptămâni apa pe motiv ori nu este spa ca e seceta,ori se lucrează.O zi vine 7 nu 3 vine 7 nu ,astăzi nu a fost toată ziua după 3cu apa asa ne-au stresat o luna .Cat timp pot opri după asa?

Alte discuții în legătură

Sistarea furnizarii apei potabile nicoleta15 nicoleta15 buna ziua! de ieri mi s-a intrerupt apa potabila la baie de catre asociatia de proprietari deoarece vecina de sub apartamentul eu s-a plans ca ii curge apa de ... (vezi toată discuția)
Oprire apa rece dancezarus dancezarus este posibil ca in sec XXI sa li se poata da voie RA-urilor care sug bani de la populatie sa poata opri apa rece.Nu exista nici o baza legala? (vezi toată discuția)
Cum sa nu fii afectat de neplata intretinerii de catre vecini lechintan lechintan De cateva zile nu mai am apa calda. Din cauza unor vecini care nu si-au achitat intretinerea. Cum este posibil ca cineva sa aiba 35000 de lei datorie la ... (vezi toată discuția)