Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Am lucrat la Stația Utilaj Transport Carpați și ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Am lucrat la Stația Utilaj Transport Carpați și Statia de ...

Am lucrat la Stația Utilaj Transport Carpați și Statia de Betoane Carpati, ambele intreprinderi desființate prin insolventa. Mă poate ajuta cineva unde pot gasi arhivele pentru o adeverință- acord global? Multumesc
S.U.T. Carpatii
[ link extern ] /
Va multumesc, dar actuala firmă nu deține arhivele fostului SUT CARPAȚI.
Verificati care din aceste societati ,a r fi dupa reorganizare:
HOTĂRÎRE nr. 553 din 15 septembrie 1992
privind înfiinţarea unor societăţi comerciale pe acţiuni prin reorganizarea Regiei Autonome de Construcţii "Carpaţi
[ link extern ]
Da, în 1991 era în activitate, dar ea s-a desființat dupa 2000, eu nu stiu unde s-a mutat arhiva, pentru că am luat legătura cu firma existentă( SUT Carpați, Voluntari), dar mi s-a răspuns că nu au arhivele.
In HG postat exista mai multe societati ..care din ele este???