Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Salutari, daca doresc sa-mi schimb numele pe cale ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Salutari, daca doresc sa-mi schimb numele pe cale administrativa ...

Salutari, daca doresc sa-mi schimb numele pe cale administrativa eu fiind in strainatate, carui fel de avocat trebuie sa ma adresez? Orice avocat poate face asta sau este nevoie de un avocat "specializat" in vreun anumit domeniu?
Multumesc
vedeti in linkul ala ca aveti si cererile , le descarcati, completati...