Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Numarul anual de zile de concediu de odihna ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Numarul anual de zile de concediu de odihna este 24 ...

Buna ziua! Numarul anual de zile de concediu de odihna este 24 , iar eu mi-am dat demisia in 10.06.2024 avand pana in acel moment 6 zile de concediu efectuate de unde rezulta 18 zile de concediu de odihna neefectuate. Care este numarul de zile pentru care trebuie sa fiu recompensat in bani la momentul demisiei? Multumesc!
din calcul meu reies 5 zile de CO care trebuie sa va fie recompensate in bani.