Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua,sunt născută în 15 iunie 1962 când pot ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua,sunt născută în 15 iunie 1962 când pot să depun ...

Bună ziua,sunt născută în 15 iunie 1962 când pot să depun dosarul pentru pensie limita de vârstă?
Mulțumesc anticipat,
Puteți depune posarul începand cu data de 15/09/2024 dacă îndepliniți condiția de stagiu minim de cotizare contributiv de 15 ani.