Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Relatii sexuale cu minori , Ma aflu intr-o situatie ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Relatii sexuale cu minori , Ma aflu intr-o situatie destul de ...

Relatii sexuale cu minori ,
Ma aflu intr-o situatie destul de ciudata intrucat am aflat ca baiatul meu de 27 ani umbla cu o fata de 17 ani si 9 luni.
Din cate am inteles , sunt impreuna insa ma nelinisteste faptul ca aceasta este minora.
Pot exista urmari penale ?

Multumesc
mihai_adrian12, utilizator