Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... În momentul angajarii, este obligatoriu ca in ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

În momentul angajarii, este obligatoriu ca in documentele de ...

În momentul angajarii, este obligatoriu ca in documentele de angajare sa fie si o adrverinta de vechime de la ultimul loc de munca? Multumesc
Legislatia nu prevede ce acte trebuie sa se prezinte la angajare , astfel ca, angajatorul decide ce acte trebuie sa prezentați .