avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1085 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua , Acum în 2024 la recalcularea pensiilor ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua , Acum în 2024 la recalcularea pensiilor mai întra ...

Bună ziua ,
Acum în 2024 la recalcularea pensiilor mai întra în calcul ca sni de contributivitate contribuția CAS în anii lucrați după oensionare ?
Va multumesc .

Alte discuții în legătură

Bună ziua, am fost din anul 2006 -2024 în pensie de invaliditate gradul 2 ... Purtan Dorina Purtan Dorina Bună ziua,mă numesc PURTAN DORINA.Am și o întrebare la DV.eu am fost din anul 2006 -2024 în pensie de invaliditate gradul 2.Am lucrați 21 ani vechime în ... (vezi toată discuția)
Buna seara. am o decizie de pensie anticipata partiala in anul ... mac6 mac6 Buna seara. Am io decizie de pensie anticipata partiala in anul 2021 care a fost in plarta in 2024 luna iulie.Am 63 ani si am contribuit la CAS 39 ani pana in ... (vezi toată discuția)
Bună ziua ,sunt pensionar si am lucrat in grupa ll 29 de ani ... mcraciun mcraciun Bună ziua ,Sunt pensionar si am lucrat in grupa ll 29 de ani . La recalculare cum se va ține cont de munca prestată in grupa ll ? Multumesc anticipat pentru ... (vezi toată discuția)