Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Daca cineva are acces la actele tale de proprietate,ce ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Daca cineva are acces la actele tale de proprietate,ce poate ...

Daca cineva are acces la actele tale de proprietate(contract vânzare cumpărare,intabulare,certificat energetic,etc),ce poate face cu ele?
Md Md, utilizator
Nimic.