Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Inainte de anul 2000 fondul de salarii includea ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Inainte de anul 2000 fondul de salarii includea sporurile nepermanente: ...

Inainte de anul 2000 fondul de salarii includea sporurile nepermanente: acordul global, acordul individual, al 13-lea salariu, primele anuale etc.? Daca da, pentru aceste sume se platea la asigurarile sociale.
Multumesc anticipat.
Asigurarile sociale se plateau la total fond de salarii (inclusiv majorari pentru acordare grupe de munca).