Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Pe un formular de decizie de incetare se mentioneaza ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Pe un formular de decizie de incetare se mentioneaza la final ...

Pe un formular de decizie de incetare se mentioneaza la final ca in termen de 5 zile trebuie transmis la ITM. Sa fie totusi un formular vechi?
Nu e suficient transmiterea doar a revisalului cu incetarea CIM?
Este un formular vechi ... incepand cu 01.01.2011, incetarile se transmit numai in REVISAL.
Cornel Vasile, Consilier juridic
Si incarcat in reges
Reges = Revisal

Platforma online se numește Reges, aplicația Revisal .ambele semnifica denumirea prescurtata a registrului general de evidenta a salariaților
Cornel Vasile, Consilier juridic
Asa este! Multumesc