Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... BUNA. VA ROG , NU AM STAGIUL DE MINIM 15 ANI COTIZARE ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

BUNA. VA ROG , NU AM STAGIUL DE MINIM 15 ANI COTIZARE , POT BENEFICIA ...

BUNA. VA ROG , NU AM STAGIUL DE MINIM 15 ANI COTIZARE , POT BENEFICIA DE INDEMNIZATIE MINIMA GARANTATA ? VA MULTUMESC .
Nu .. trebuie sa fiti pensionar ca sa puteti primi indemnziatia sociala.