Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Doresc un sfat !
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Doresc un sfat !

Buna seara! Ma numesc Daravoina ionela si am 15 ani. As vrea sa va intreb daca la liceu pot sa ma transfer pe alt profil ,de ex acum sunt pe bio chimie si as vrea pe stinte sociale ,as putea?
Ionela daravoina., utilizator