Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Bună ziua. Am grija de o fetita de 2 luni. Este ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Bună ziua. Am grija de o fetita de 2 luni. Este corect ca părinții ...

Bună ziua. Am grija de o fetita de 2 luni. Este corect ca părinții copilului sa instaleze o camera de supraveghere video in apartamentul închiriat fără ca eu sa fiu informata? Întâmplător am observat ca camera se afla deasupra ușii de la întrare pe interior. Mulțumesc anticipat pentru răspuns
Fiind la ei acasa au dreptul sa faca ce vor. Era frumos si corect sa va fi spus si dv de camere.Pot fi si altele de care nu stiti.
w_v_w_v, utilizator