avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1948 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... PFA in domeniul decorațiuni ceramice
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

PFA in domeniul decorațiuni ceramice

Bună ziua !doresc sa deschid un PFA in domeniul decorațiuni ceramice nu am studii superioare (am 8clase) și nici diploma in ale ceramicii.este pasiunea mea și vreau să lucrez in acest domeniu . Oare reușesc să deschid un PFA??
Ultima modificare: Marți, 3 Septembrie 2024
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: ContabilGB , utilizator 16:29, 3 Septembrie 2024
Da.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Certificat /diploma pt pfa ? zorpika zorpika Stie cineva daca am nevoie de un certificat/ o diploma ceva pt a imi deschide un PFA ? Mentionez ca PFA-ul vreau sa l folosesc in comercializarea vinului.X-( ... (vezi toată discuția)
Infiintare pfa - diploma de specialitate in domeniu sau nu RamonaBG RamonaBG Buna ziua, Am nevoie de putin ajutor din partea voastra. Imi doresc sa deschid un PFA pe cod caen 7420 Activitati fotografice, insa eu nu am studii de ... (vezi toată discuția)
Acte necesare site e-learning ? pfm18i pfm18i Buna ziua, Vreau sa deschid un site de cursuri on-line. Se poate se fie domeniul meu, eu sa il administrez, dar sa am o colaborare cu o firma (firma are ca ... (vezi toată discuția)