Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... PFA in domeniul decorațiuni ceramice
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

PFA in domeniul decorațiuni ceramice

Bună ziua !doresc sa deschid un PFA in domeniul decorațiuni ceramice nu am studii superioare (am 8clase) și nici diploma in ale ceramicii.este pasiunea mea și vreau să lucrez in acest domeniu . Oare reușesc să deschid un PFA??
george-neagu, moderator
Da.