Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... mater făcut după pensionare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

mater făcut după pensionare

Facultatea făcută în anii '80 a fost luată în calcul la pensie. După pensionare am făcut un master la zi. Acesta va putea fi valorificat la pensie după legea din 2023?
Mulțumesc.
im82, utilizator
Nu.