Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Ce trebuie sa fac daca veniturile permanente ( ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Ce trebuie sa fac daca veniturile permanente ( anterioare ani ...

Ce trebuie sa fac daca veniturile permanente ( anterioare ani lui 2001 si netrecute in cartel de munca)) pentru care am depus adeverinta de la angajator nu au fost luate in consideratie?
Care a fost motivul refuzului ?

In carnetul de munca se mentiona, printre altele, retributia tarifara de incadrare si alte drepturi ce se includ in aceasta.