Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Vechimea in munca ,cand ai 2 contracte de munca cu ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Vechimea in munca ,cand ai 2 contracte de munca cu timp nelimitat ...

Vechimea in munca ,cand ai 2 contracte de munca cu timp nelimitat ,in perioada 01 martie 2003-05 iulie 2005..Va multumesc mult!
Vechimea in munca este aceeasi ca si pentru un singut c.i.m. Doar la pensie se cumuleaza veniturile realizate.